Slider

Har du frågor om vad vi kan erbjuda eller hur vi jobbar?

Vi svarar gärna på dina frågor!
Slider

Kontaktuppgifter

Adress/Besöksadress
Rastamossen
332 91 Gislaved

Telefon
0371-520 24

E-post
info@langhult.se

Kontaktpersoner

Fredrik Petersson (VD) QR-kod
mobil: 070 585 20 24
e-post: fredrik@langhult.se

Ulrik Söderberg (Projektledare) QR-kod
mobil: 070 399 76 77
e-post: ulrik@langhult.se

Daniel Edvinsson (Projektledare) QR-kod
mobil: 070 665 21 23
e-post: daniel@langhult.se

John Petersson (Projektledare) QR-kod
mobil: 070 385 20 93
e-post: john@langhult.se

Christoffer Petersson (Projektledare) QR-kod
mobil: 070 399 71 05
e-post: christoffer@langhult.se

Ezedin Dzemat (Projektansvarig) QR-kod
mobil: 070 628 24 00
e-post: ezedin@langhult.se

Anders Henriksson (Kalkyl/Offert) QR-kod
mobil: 072-088 75 49
e-post: anders@langhult.se

Katarina Petersson (Ekonomi) QR-kod
tel: 0371 520 24
mobil: 070 399 71 06
e-post: katarina@langhult.se

 

    Namn

    Epost

    Telefon

    Företag

    Ämne

    Ditt meddelande

    Kontakt mig via
    EpostTelefon